Ahşabın Demir ile Usta ellerde Sanata Dönüştüğü Nokta

Rahatlık ve Kalite, Sağlamlık ve Şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan DKT Mobilya ürünleri,yıllara dayanan üretim deneyiminden güç alıyor.

Ürettiğimiz Mobilya ve Sandalye grupları ile müşteriye aradığı kaliteyi sunmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak,kuruluşumuzun yıllardır sürdürdüğü temel politika olmuştur.

Çalışma alanı tüm Türkiye, Avrupa, Rusya ve Orta Doğuyu kapsayan, konusunda uzman ekibimizle geniş yerel pazar bilgisini kullanarak doğrudan kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan DKT Mobilya,müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle sektörüne yön vermektedir.

Zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan DKT Mobilya,hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, hızlı ve güvenilir hizmetin verilmesi,şeffaf, güvenilir ve müşteri odaklı, kaliteli hizmet sunmak ilkemizdir.

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri,ulaşılabilir tasarım anlayışıyla DKT Mobilya, hayata fark katmak için sizi bekliyor.